Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Parkkerk
Leeuwarden
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

43
: *

* Verplichte velden

Parkkerk

Leeuwarden

Parkkerk
Jan van Scorelstraat 76
8922 DD Leeuwarden

Contactpersoon
Mevr. A. Bekker

T: 058-2675196
W: www.parkkerk.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • Dit is het profiel van onze Parkkerk. Hier leest u meer over de mogelijkheden met betrekking tot de verhuur van onze kerk.
  • Algemeen
  • Plaats: Leeuwarden
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 250 - 400
  • Prijs vanaf: Minder dan € 300
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Zakelijk, Cultureel,
  • Kerkgenootschap: Protestants
  • Ligging: Stadswijk
  • Aantal ruimtes: 4 of meer
  • Officieel rijksmonument: Ja

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Klokken luiden
   • Keuken
   • Ruimte kinderopvang
   • Scherm en beamer
   • Flip-over / whiteboard
   • Geluidsinstallatie
   • Orgel
   • Piano
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk
   • Doop bad

 • Op 14 januari 1896 werd de Baptistengemeente van Leeuwarden geïnstitueerd. De bijeenkomsten vonden in het begin plaats in de Weerklank-Hulstbuurt, daarna op verschillende plaatsen tot op 5 januari 1913 de eerste dienst in het nieuwe lokaal aan het Noordvliet 13 werd gehouden. Een aantal jaren daarna moest dit pand verlaten worden. In september 1924 werd de nieuwe kerkzaal aan het Noordvliet 11 in dienst genomen. De eerste eigen voorganger, ds. F.E. Huizinga, werd op 17 maart 1930 beroepen. Op 20 mei 1934 werd de eerste steen van het nieuwe kerkgebouw, in de grote tuin van het Noordvliet 11, grenzend aan het Hoogpad (later veranderd in M.H. Trompstraat) gelegd. De gemeente is vele jaren in dit kerkgebouw samengekomen. In 1996 werd de voormalig gereformeerde Parkkerk, aan de Jan van Scorelstraat, gekocht. Op 15 december 1996 hield de gemeente haar eerste kerkdienst in de Parkkerk. Het aantal leden van de gemeente varieerde van 16 in het begin tot 292 in 1970. Op dit moment telt de gemeente ongeveer 230 leden en 70 vrienden, kinderen zijn hier nog niet bij inbegrepen.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Parkkerk Leeuwarden heeft nog geen activiteiten geplaatst...