Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Lutherse kerk
Zwolle
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

13
: *

* Verplichte velden

Lutherse kerk

Zwolle

Lutherse kerk
Koestraat 2-4
8011 NK Zwolle

Contactpersoon
Dhr. C.J. Noorda

T: 038-4609836
W: www.elkz.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • Welkom bij de Evangelisch-Lutherse kerk in Zwolle. Naast de Erediensten op zondag is onze kerk, door zijn ligging in het hart van Zwolle, uitermate geschikt voor concerten, huwelijken, lezingen en tal van andere activiteiten. Bezoek onze website voor meer informatie, of bel voor een afspraak voor bezichtiging en beschikbaarheid van onze kerk en gemeentezaal.
  • Algemeen
  • Plaats: Zwolle
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 100 - 250
  • Prijs vanaf: € 300 - € 450
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Zakelijk, Cultureel,
  • Kerkgenootschap: Protestants
  • Ligging: Stadscentrum
  • Aantal ruimtes: 2
  • Officieel rijksmonument: Nee

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Rode loper
   • Organist / pianist
   • Niet-kerkelijke muziek
   • Niet-christelijke evenementen
   • Op zondagen te huur
   • Cateringruimte
   • Keuken
   • Draadloos internet
   • Scherm en beamer
   • Flip-over / whiteboard
   • Geluidsinstallatie
   • Krachtstroom
   • Orgel
   • Piano
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

  Tevens is het mogelijk om het gemeentecentrum uit te breiden met (zelf te huren) party tent max 12X6 M. Ook kunt u gebruik maken van ons beschutte terras. U huurt bij ons het gebouw met alles wat daar op en aan vast zit, met andere woorden alles is selfsupporting. Bijna alle is in overleg mogelijk.
 • In Zwolle is het Lutheranisme de oudste protestantse geloofsovertuiging. Omstreeks 1519 was Zwolle het eerste grote protestantse uitstralingscentrum in Nederland door de toenmalige beroemde Latijnse school hier, die in die tijd op haar hoogtepunt was. Vele geschriften van Luther werden hier gedrukt en verspreid. Evenredig met het verloop van de Latijnse school verliep ook de Lutherse invloed in Zwolle. Na de opkomst van het Calvinisme werd de Lutherse leer zelfs verboden. Duitse kooplieden, die destijds Zwolle – als Hanzestad – aandeden, kwamen dan ook in het geheim bijeen in z.g. "huisgemeenten". Deze groeiden door de jaren heen tot één Lutherse Gemeente. Zie voor meer onze site http://www.elkz.nl/index.php/de-gemeente/geschiedenis-van-de-lutherse-kerk-zwolle
 • Diensten elke zondag om 10.00 uur. Diensten Anglicanen elke eerste en derde zondag van de maand om 16.00 uur.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Evangelisch-Lutherse kerk Zwolle heeft nog geen activiteiten geplaatst...