Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Oude Sint Victorkerk Batenburg
Batenburg
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

39
: *

* Verplichte velden

Oude Sint Victorkerk Batenburg

Batenburg

Oude Sint Victorkerk Batenburg
Kruisstraat 7
6634 AG Batenburg

Contactpersoon
Dhr. J. van de Bovenkamp

T: 0487-542588
W: www.oudegeldersekerken.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • De kerk is in de middeleeuwen oorspronkelijk gebouwd als zaalkerkje. Je kunt onze kerk huren of bezichtigen. Neem daarvoor gerust contact door een offerte of informatie aan te vragen of ons te bellen.
  • Algemeen
  • Plaats: Batenburg
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 100 - 250
  • Prijs vanaf: Minder dan € 300
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Cultureel, Overige,
  • Kerkgenootschap: Niet van toepassing
  • Ligging: Dorpskern
  • Aantal ruimtes: 1
  • Officieel rijksmonument: Ja

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Klokken luiden
   • Organist / pianist
   • Op zondagen te huur
   • Orgel
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

 • De kerk is in de middeleeuwen oorspronkelijk gebouwd als zaalkerkje. Na de verwoesting in de Tachtigjarige Oorlog zijn in de vroege zeventiende eeuw alleen het laatmiddeleeuwse driebeukige schip en de wat oudere, ingebouwde torenromp in ere hersteld. In de kerk is een grafzerk uit 1429 aanwezig van Gijsbert van Bronckhorst Batenburg, een romaans doopvont uit de dertiende eeuw, diverse grafzerken uit de zeventiende eeuw alsmede preekstoel, doophek en banken uit dezelfde periode. Uit de negentiende en twintigste eeuw dateren de predikantenborden, met de namen van de predikanten sinds 1608. Het uurwerk stamt uit 1910. In 1963 is het vervangen door een elektrisch aangedreven uurwerk. Het orgel is een De-Crane orgel uit 1770. De laatste restauratie is in 1984 afgerond.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Oude Sint Victorkerk Batenburg heeft nog geen activiteiten geplaatst...