Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Sint Joriskerk
Drempt
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

35
: *

* Verplichte velden

Sint Joriskerk

Drempt

Sint Joriskerk
Kerkstraat 1
6996 AE Drempt

Contactpersoon
Mevr. G.J. Uenk-Oosterink

T: 0313-476349
W: www.kerkdrempel.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • In de bocht van de rijksweg van Doesburg naar Doetinchem, twee kilometer ten oosten van Doesburg, ligt de oude kerk van Drempt. Onze kerk kunt u huren voor bruiloften en andere gelegenheden. Neem gerust contact met ons op voor een offerte of meer informatie.
  • Algemeen
  • Plaats: Drempt
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 100 - 250
  • Prijs vanaf: Minder dan € 300
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Zakelijk, Cultureel, Overige,
  • Kerkgenootschap: Protestants
  • Ligging: Dorpskern
  • Aantal ruimtes: 1
  • Officieel rijksmonument: Ja

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Klokken luiden
   • Organist / pianist
   • Niet-kerkelijke muziek
   • Keuken
   • Geluidsinstallatie
   • Orgel
   • Piano
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

 • In Voor-Drempt staat de Sint-Joriskerk, gewijd aan Sint Joris, de heilige Georgius, van wie de traditie vertelt dat hij een draak versloeg en daarmee het leven van een koningsdochter redde. De tufstenen toren stamt uit de twaalfde eeuw en kent een rijke decoratie van lisenen en boogfriezen. In de veertiende eeuw is de toren verhoogd en in de vijftiende eeuw is een traptoren toegevoegd. Het eenbeukige koor met netgewelf stamt uit de vijftiende eeuw; het schip uit de vroege zestiende eeuw is in de negentiende eeuw wegens bouwvalligheid gesloopt. Het neogotische schip uit die tijd is tijdens de restauratie van 1961-1963 gesloopt waarna het huidige, schijnbaar laatgotische, pseudobasilikale schip tot stand kwam.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Sint Joriskerk Drempt heeft nog geen activiteiten geplaatst...