Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Hervormde Kerk
Burgh-Haamstede
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

47
: *

* Verplichte velden

Hervormde Kerk

Burgh-Haamstede

Hervormde Kerk
Ring 1
4328 AE Burgh-Haamstede

Contactpersoon
Dhr. W. Henstra

T: 0113-269476
W: www.hervormdhaamstede.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • Welkom op de profielpagina van de Hervormde Kerk Haamstede. Hier treft u meer informatie aan over waar wij ons gebouw voor openstellen. Kijk in onze agenda naar de activiteiten die er de komende maanden in onze kerk te doen zijn.
  • Algemeen
  • Plaats: Burgh-Haamstede
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 100 - 250
  • Prijs vanaf: Minder dan € 300
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Zakelijk, Cultureel,
  • Kerkgenootschap: Protestants
  • Ligging: Dorpskern
  • Aantal ruimtes: 2
  • Officieel rijksmonument: Ja

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Klokken luiden
   • Organist / pianist
   • Keuken
   • Ruimte kinderopvang
   • Geluidsinstallatie
   • Podiumdelen
   • Krachtstroom
   • Orgel
   • Piano
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

 • Het kerkgebouw en de kerkelijke gemeente hebben oude papieren. Het gebouw stamt uit 1506. De gemeente bestaat een aantal eeuwen eerder. Al in de achtste eeuw schijnt er op Haamstede een ‘gemeente’ te zijn geweest die samenkwam in een houten gebouw. Het beeld van het stenen kerkgebouw, waar tijden van verval en restauratie elkaar afwisselden – de laatste restauratie was in 2004! – kan ook toegepast worden op de levende gemeente.
 • Wij als gemeente weten ons verbonden met het belijden van de kerk en verwachten de vernieuwing door de Heilige Geest, die in iedere tijd nieuwe wegen wijst. Ons verlangen is om midden in onze wereld, in onze tijd en cultuur, te getuigen met woord en daad van het Evangelie, van de blijde boodschap die ons is toevertrouwd. Voor ons is het een groot voorrecht u als toerist in ons midden te mogen begroeten. Uw aanwezigheid geeft de diensten een extra feestelijk karakter. Allereerst door de kerk, die ’s zomers veel meer bezoekers heeft dan in de normale zondagsdiensten buiten het toeristenseizoen, maar bovenal omdat mensen uit verschillende kerken samen de lofzang op God, onze Vader aanheffen (‘Samen in de Naam van Jezus’).

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Maarten Barends heeft nog geen activiteiten geplaatst...