Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Eexter Kerk
Eext
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

83
: *

* Verplichte velden

Eexter Kerk

Eext

Eexter Kerk
Kloosterstraat 2
9463 PR Eext

Contactpersoon
Mevr. J.H. Ferwerda

T: 0592-264987
W: www.drentslandschap.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • Welkom op de profielpagina van de Eexter Kerk. Binnenkort treft u hier een link aan naar de home paginga van onze kerk die voor verschillende doeleinde te huur is. Er is plaats voor 145 personen. De kerk is een officieel aangemerkte trouwlocatie voor het burgerlijk huwelijk.
  • Algemeen
  • Plaats: Eext
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 100 - 250
  • Prijs vanaf: Minder dan € 300
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Zakelijk, Cultureel, Overige,
  • Kerkgenootschap: Niet van toepassing
  • Ligging: Dorpskern
  • Aantal ruimtes: 2
  • Officieel rijksmonument: Ja

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Klokken luiden
   • Organist / pianist
   • Bloemen / confetti / rijst / etc. gooien
   • Niet-kerkelijke muziek
   • Niet-christelijke evenementen
   • Op zondagen te huur
   • Keuken
   • Geluidsinstallatie
   • Orgel
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

  In overleg is bijna alles mogelijk. Er zijn extra stoelen aanwezig die in de ruimte voor de preekstoel kunnen worden geplaatst. Er is een invaliden toilet. Er is een kleine keuken met beperkte mogelijkheid tot het warmhouden van gerechten. Aan de overkant is een restaurant en in de dichte nabijheid nog 2 restaurants. Het strooien van rijst is mogelijk, u dient wel zelf voor het schoonmaken te zorgen of wij regelen dit tegen meerprijs. In de kerk is een doopvont aanwezig. Voor een predikant/voorganger kunnen wij bemiddelen. Voor begeleiding van een rouwdienst/begrafenis kan ook bemiddeld worden. In de nabijheid is een natuurbegraafplaats waarmee wij contact hebben.
 • Dit mooie midden in het dorp gelegen ZAALKERKJE met neoclassicistische ingangspartij, is gebouwd in 1841 op last van de Staten van Drenthe. Het orgel met drietorenfront rust op een houten balustrade en er hangt een (Jugendstil) lampenhouder, beide uit 1911. Het instrument is vervaardigd door orgelbouwer J. Doornbos uit Groningen. Op de witmarmeren plaat onder de middelste toren het opschrift: "Geschenk/van/H.Meyring/en/H.G.Meyring-Homan/ter gelegenheid van hunne/50 jarige echtvereeniging/5 september 1910". Dit eerste helft 19e eeuws (1841) zaalkerkje is van algemeen architectuur- en cultuurhistorisch belang wegens de sobere, maar verzorgde architectonische kwaliteit, de eenheid van ex- en interieur, de waardevolle interieur onderdelen en de markante ligging midden in het dorp. Sinds eind 2012 is de kerk eigendom van de St. Drents Landschap. Het beheer en exploitatie wordt gevoerd door de St. Vrienden van de Eexter kerk. Binnenkort zullen de activiteiten die in de kerk plaats vinden te bekijken zijn op de homepagina van de kerk.
 • In de Kerstnacht is er een speciale bijeenkomst.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Eexter kerk heeft nog geen activiteiten geplaatst...