Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Kerk Jubbega
Jubbega
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

21
: *

* Verplichte velden

Kerk Jubbega

Jubbega

Kerk Jubbega
K. Molweg 19
8411 XN Jubbega

Contactpersoon
Dhr. S. Hes

T: 0516-462083
W: www.kerkjubbega.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • Fijn dat u belangstelling toont voor onze kerk te Jubbega. Kijkt u voor onze activiteiten op www.kerkjubbega-nl.
  • Algemeen
  • Plaats: Jubbega
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 100 - 250
  • Prijs vanaf: Minder dan € 300
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Cultureel,
  • Kerkgenootschap: Protestants
  • Ligging: Dorpskern
  • Aantal ruimtes: 3
  • Officieel rijksmonument: Nee

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Klokken luiden
   • Organist / pianist
   • Bloemen / confetti / rijst / etc. gooien
   • Niet-kerkelijke muziek
   • Niet-christelijke evenementen
   • Keuken
   • Scherm en beamer
   • Flip-over / whiteboard
   • Geluidsinstallatie
   • Orgel
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

  Op zondagmorgen wordt de kerk gebruikt voor de kerkdienst van de eigen gemeente; dan wordt het gebouw niet verhuurd. De keuken en toiletten bevinden zich in gebouw De Beage, door glazen gangen verbonden met de kerk. In de kerkzaal staan stoelen die desgewenst anders neergezet kunnen worden. In Jubbega kan de locale horeca voor de catering zorgen.
 • In 1315, nog voor de reformatie, wordt in een “Capelle-lijst” van het dekanaat Bronogo onze gemeente al genoemd. In 1580 wordt Claes Leffertzn pastoor in deze parochie en tijdens de reformatie ging hij mee over naar de Hervormde Kerk. Na de kerkhervorming werden de parochies Hoornsterzwaag, Jubbega-Schurega en Oudehorne één gemeente. Het kerkgebouw in Jubbega dateert uit 1864; het klokkoepeltje stamt uit 1869. In 1959 werd de kerk grondig gerestaureerd omdat je door de dakbalken heen de blauwe lucht zag. In 2008 werden twee glas-in-lood ramen in de kerk geplaatst. En ook in 2008 werd De Beage geopend; een nieuw ontmoetingscentrum naast de kerk. Met het kerkgebouw verbonden door glazen gangen. De weerhaan van de vroegere gereformeerde kerk staat nu op de binnenplaats tussen kerk en gebouw De Beage. In de zomer van 2010 kreeg de kerk nieuwe dakpannen en de plannen voor onderhoud en renovatie van de kerkzaal zijn in een vergevorderd stadium (zomer 2013).
 • Kerkdienst elke zondag om 9.30 uur.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Kerk Jubbega heeft nog geen activiteiten geplaatst...