Gratis locatie aanmelden
from
Uitgebreid zoeken

Grote Kerk Overschie
Rotterdam
X
Voornaam: *
Achternaam: *
E-mail: *
Straatnaam: *
Huisnummer: *
Postcode: *
Plaats: *
Telefoonnummer: *
Aantal personen: *
Datum: *

Om spam te voorkomen vragen wij u het nummer in te vullen.

52
: *

* Verplichte velden

Grote Kerk Overschie

Rotterdam

Grote Kerk Overschie
Overschiese Dorpsstraat 95
3043 LC Rotterdam

Contactpersoon
Dhr. C van Liere

T: 06-10437146
W: www.stichtinggrotekerkoverschie.nl
Printen
Route plannen
Delen
 • Welkom op de profielpagina van de Stichting Grote Kerk Overschie. Onze stichting heeft tot taak om het maatschappelijke en culturele gebruik van dit bijzondere, door de Rotterdamse architect Hooijkaas in 1901 ontworpen kerkgebouw te stimuleren, om daarmee bij te dragen aan de instandhouding van dit rijksmonument.
  • Algemeen
  • Plaats: Rotterdam
  • Soort gebouw: Kerken
  • Aantal personen: 400 - 750
  • Prijs vanaf: € 300 - € 450
  • Soort gelegenheid: Plechtigheid, Zakelijk, Cultureel, Overige,
  • Kerkgenootschap: Protestants
  • Ligging: StadswijkDorpskern
  • Aantal ruimtes: 4 of meer
  • Officieel rijksmonument: Ja

 • Lees hier meer over de mogelijkheden en voorwaarden wat betreft verhuur.

   • Fotoreportage
   • Klokken luiden
   • Rode loper
   • Organist / pianist
   • Bloemen / confetti / rijst / etc. gooien
   • Niet-kerkelijke muziek
   • Niet-christelijke evenementen
   • Op zondagen te huur
   • Cateringruimte
   • Keuken
   • Ruimte kinderopvang
   • Geluidsinstallatie
   • Podiumdelen
   • Orgel
   • Piano
   • Verwarming
   • Rolstoeltoegankelijk

  Op de zondagochtend en op de gebruikelijke christelijke feestdagen wordt de kerk gebruikt voor diensten van de Protestantse Gemeente te Overschie. Op zondagmiddagen vanaf 13:00 is de kerk te huur voor alle andere evenementen. De kerk beschikt over een eigen parkeerplaats waarvoor buurtbewoners een vergunning hebben. Op de momenten dat de kerk verhuurd is staat de parkeerplaats indien gewenst ter beschikking van de huurder.
 • Al vanaf de 11e eeuw is er een kerk gevestigd aan de Schie tussen Delfshaven en Delft. Het dorp Overschie is sinds 1940 onderdeel van de gemeente Rotterdam, maar heeft in de omgeving van de Grote Kerk zijn oude dorpse karakter weten te handhaven. De middeleeuwse kerk brandde in 1899 na een blikseminslag in de toren geheel af. Een nieuwe dorpskerk werd ontworpen door de Rotterdamse architect Bernard Hooijkaas jr. Kerkgebouwen van Hooijkaas (ook architect van de in 1972 gesloopte Koninginnekerk) zijn vermaard om hun goede akoestiek, iets wat ook de Grote Kerk Overschie uitermate geschikt maakt als locatie voor kooruitvoeringen en concerten.

Jom Social Featured Photos

SuperEvents

Nog geen activiteiten

Stichting Grote Kerk Overschie heeft nog geen activiteiten geplaatst...